*تا کیمیای عشق بیابی و زر شوی*

این روزها که بین حقیقت و مجاز آموزش و تربیت غوطه وریم و نفس دانش آموزان شمع مدرسه را روشن نمی سازد، در رمضان الکریم امسال مس وجودمان را میگدازیم تا در کوره ی آداب الهی طلا شود و از نو متولد شویم .

در این راه بر آن شدیم تا با همفکری نمایندگان دانش آموزان در شورای دانش آموزی علاوه بر آموزش که خود جهادی بزرگ است، برنامه ها و فعالیت هایی را ترتیب دهیم تا تولدمان تحولی گردد در شاهراه عشق الهی.

کلاس های احکام هر سه پایه با موضوع احکام روزه و مسائل مبتلابه دانش آموزان قبل از اقامه نماز ظهر و عصر پاسخگوی جان های تشنه ی دخترانمان می گردد. محفل انس با قرآن نیز به دو صورت برخط و از طریق درگاه آموزشی شما و غیربرخط از طریق مسیر کانال نیایش با هدف تلاوت جزء هر روز به صورت فردی و ختم گروهی قرآن تلالو کلام الهی را در جان ها می افزاید. از شمیم دعای هر روز ماه مبارک نیز با نوای جناب آقای فلاح زاده حسینی(عضو محترم انجمن) بهره مند میگردیم. در گروه دبیران هم به صورت روزانه و در ساعت  مشخصی در یک قرار همگانی برنامه جزءخوانی قرآن کریم و بیان نکات کلیدی و تفسیری مختصر رزق معنوی هر روز همکارانمان است.  با امید اینکه تلاش ما در خودسازی زمینه ساز شیرینی ظهور در عید رمضان گردد.

دبیرستان دوره اول دخترانه شهدای موتلفه اسلامی

فهرست